Tirgus pasākumi Piens un augļi skolai

Lauku atbalsta dienests šā gada maijā organizē konkursus 5.-9.klašu skolēniem, kā arī vecākiem.

5.-9.klašu skolēniem: Aicinām piedalīties recepšu konkursā!

Lauku atbalsta dienests aicina 5. līdz 9.klašu skolēnus no 25.aprīļa līdz 18.maijam piedalīties recepšu konkursā #veselsAUDZIS, lai popularizētu programmu “Piens un augļi skolai”, kā arī veicinātu veselīga uztura lietošanu ikdienā. Bērniem individuāli jāsagatavo interesanta recepte, izmantojot pienu vai programmā iekļautos dārzeņus un augļus, kā arī tā jānopublicē kādā no populārākajiem sociālajiem tīkliem, tostarp TikTok, Instagram vai Facebook, izmantojot tēmturus #veselsAUDZIS un #LAD. Receptes vērtēs kompetenta žūrija, kurā iekļauti dažādu jomu pārstāvji, piemēram, uztura speciālists, pediatrs u.c.

Konkurss tiek organizēts divās vecuma grupās: no 5. līdz 7.klasei un no 8. līdz 9.klasei. Balvās:

  • 1.vieta – Garmin viedpulkstenis Venu Sq
  • 2.vieta – JBL portatīvais skaļrunis Flip 5
  • 3.vieta – JBL bezvadu austiņas Tune 510
  • Veicināšanas balvas: no veikalu tīkla “Elvi”

Konkursā bērni, kuri nav sasnieguši atbilstošu vecumu sociālo tīklu patstāvīgai izmantošanai, var piedalīties tikai ar vecāku atļauju.

Vecākiem: Aizpildi testu un laimē balvas!

Vai zini, kāpēc tev un taviem bērniem augļi, dārzeņi un piens ir nepieciešami uzturā? Lauku atbalsta dienests aicina vecākus būt aktīviem un aizpildīt testu par veselīgu uzturu, kā arī augļu un dārzeņu lietošanu un ieguvumiem ikdienā. Visu nepieciešamo informāciju, lai uzzinātu pareizās atbildes atradīsiet mājas lapā http://piensaugliskolai.lv.

Testu aicinām aizpildīt līdz 23.maijam, kad no pareizi iesūtītajām atbildēm tiks izlozēti trīs veiksminieki, kuri saņems vērtības balvas no veikalu tīkla “Elvi”.

Testu vari atrast šeit: https://docs.google.com/forms/