Lauku atbalsta dienests veido un apkopo pieredzes stāstus par lauksaimniekiem, mežsaimniekiem, zivsaimniekiem par visiem saimniekiem, kuri ar pašaizliedzīgu darbu un aizrautību saimnieko savā zemē. 

Tie ir dažādi videostāsti, kas ļauj uzzināt, kā attīstās Latvijas lauki, ar kādiem izaicinājumiem ikdienā sastopas saimnieki, kā arī atklāj viņu nākotnes mērķus. 

  • Aicinām ikvienu, kurš ir pats ir saņēmis Lauku atbalsta dienesta administrēto valsts un Eiropas Savienības atbalstu laukiem, lauksaimniecībai, mežsaimniecībai un zivsaimniecībai, vai arī zina kādu citu saimnieku , par kuru vajadzētu pastāstīt citiem, sazināties ar LAD Sabiedrisko attiecību daļu: prese@lad.gov.lv.
  • Video materiāli publicēti tikai informatīvos nolūkos.
  • Ja video gatavo Lauku atbalsta dienests, tiek ievērotas personas datu apstrādes prasības. Video filmētās personas tiek informētas par personas datu apstrādi dienestā, t.sk. video sagatavošanas nolūku un publicēšanu. Ikvienai personai ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu turpmāk atrādīt publicēto video. Šādā gadījumā video tiks dzēsti.