Lauku atbalsta dienests veido un apkopo pieredzes stāstus par lauksaimniekiem, mežsaimniekiem, zivsaimniekiem par visiem saimniekiem, kuri ar pašaizliedzīgu darbu un aizrautību saimnieko savā zemē. 

Tie ir dažādi stāsti, kas ļauj uzzināt, kā attīstās Latvijas lauki, ar kādiem izaicinājumiem ikdienā sastopas saimnieki, kā arī atklāj viņu nākotnes mērķus. 

  • Aicinām ikvienu, kurš ir pats ir saņēmis Lauku atbalsta dienesta administrēto valsts un Eiropas Savienības atbalstu laukiem, lauksaimniecībai, mežsaimniecībai un zivsaimniecībai, vai arī zina kādu citu saimnieku, par kuru vajadzētu pastāstīt citiem, sazināties ar LAD Komunikācijas daļu: prese@lad.gov.lv.
  • Video un foto materiāli publicēti tikai informatīvos nolūkos.
  • Ja video un foto gatavo Lauku atbalsta dienests, tiek ievērotas personas datu apstrādes prasības. Video filmētās un fotografētās personas tiek informētas par personas datu apstrādi dienestā, t.sk. video un foto sagatavošanas nolūku un publicēšanu. Ikvienai personai ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu turpmāk atrādīt publicēto video un foto. Šādā gadījumā video un foto tiks dzēsti.