Klientiem Citi pasākumi
Rāmava1

No 13. līdz 15. aprīlim biznesa centrā "Rāmava" notiks starptautiskā lauksaimniecības biznesa izstāde "Pavasaris 2023", kas vienkopus pulcēs augkopības, lopkopības, dārzkopības, celtniecības un infrastruktūras jomas profesionāļus un interesentus.

Lauku atbalsta dienesta speciālisti “Lauksaimniecības foruma 2023" laikā stāstīs aktuālo par kopējās lauksaimniecības politiku un jaunajiem atbalsta saņemšanas nosacījumiem. LAD pārstāvji izstādes laikā būs pieejami arī informatīvajā stendā, kur interesentiem sniegs atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem.

Pasākumā piedalīsies arī pārstāvji no Zemkopības ministrijas, Latvijas Lauku konsultāciju centra, Valsts Meža dienesta, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes u.c. Foruma dalībniekiem varēs iepazīties ar nozares aktualitātēm, attīstības tendencēm un prognozēm, kā arī tikties ar nozares ekspertiem.

Pēc izstādes ikvienam būs iespēja sev ērtā laikā noskatīties semināru un prezentāciju ierakstus organizatora mājaslapā un sociālajos tīklos. Detalizēta informācija un izstādes programma ir skatāma mājaslapā: 
https://www.aml-ramava.lv.