Grafiskā identitāte

No 2015.gada 1.janvāra Latvijas valsts ģerbonis ir valsts pārvaldes iestāžu, tai skaitā VID vizuālās identitātes pamatelements. Saskaņots valsts iestāžu vizuālais tēls, kas sakņojas vēsturiskos valsts simbolos mūsdienīgā grafiskā izpildījumā, ir apliecinājums tam, ka valsts pārvaldes mērķis ir strādāt kā vienotam veselumam sabiedrības labā, ievērojot vērtības un principus, kas caurvij Latvijas karogu, himnu un ģerboni.

Vizuālās identitātes trīs pamatelementi ir

  • Latvijas valsts ģerbonis
  • Burtveidols jeb fonts
  • Krāsa

Plašāka informācija par valsts pārvaldes ieviesto grafisko standartu ir pieejama Ministru kabineta tīmekļa vietnē, turpat lejupielādei pieejams arī grafiskais standarts. 

Ministru kabinets, Valsts kanceleja un ministrijas izmanto lielo valsts ģerboni, padotības institūcijas, tajā skaitā LAD, – papildināto mazo valsts ģerboni.

Vienkāršotā ģerboņa versija

(internetam un drukai, ja ģerboņa augstums
16,7-33,5mm)

Pilnā ģerboņa versija

(drukai, ja ģerboņa augstums pārsniedz 33,5mm) 

Horizontāls:

Vertikāls:

Horizontāls:

Vertikāls:

Vektorgrafika:

 

Jautājumu un neskaidrību gadījumos lūdzam sazināties ar Sabiedrisko attiecību daļas speciālistiem.

 

Vienotu vizuālo identitāti Ministru kabinetam un tam padotajām institūcijām nosaka:

 

Vizuālās identitātes vadlīnijas Nacionālajam attīstības plānam 2020, ELFLA un EJZF

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.