EJZF projekti

Zivsaimniecība Latvijā

Zivsaimniecības nozare Latvijā ir piedzīvojusi gan kāpumus gan kritumus, bet tā turpina mērķtiecīgi attīstīties. Tam ir nepieciešams gan Eiropas Savienības, gan arī valsts atbalsts. Par atbalsta pasākumiem un situāciju zivsaimniecībā Latvijā skaties raidījuma “Atspēriens izaugsmei” sižetā 2019.gada oktobrī.

 

Pāvilostas ostas pārvalde

Pāvilosta ir zvejas osta un jahtu piestātne, kas EJZF pasākuma "Zvejas ostas un izkraušanas vietas" ietvaros veic mola pagarināsanu, lai nodrošinātu piekļuvi kuģiem ar lielāku iegrimi un kravnesību.

SIA "Baņķis"

Kuivižu ostā SIA "Baņķis" sadarbībā ar biedrību "Kuivižu zvejnieku apvienība" EJZF ietvaros ir uzbūvējusi divas noliktavas - zvejas rīku un zvejas produktu uzglabāšanai, iegādājusies atvēsināmos konteinerus, kā arī plāno zivju miltu ražošanas rūpnīcas būvniecību.

Zvejnieku saimniecība "Kaija"

Jānis Pētermanis ir lielākais piekrastes zvejnieks Pāvilostā un vairāku gadu garumā īstenojis daudzus projektus ar EJZF atbalstu - kuģu modenizācijai, saldētavas, ledus ģeneratora un zivju pārstrādes iekārtu iegādei, ražošanas ēkas būvniecībai, saules paneļu iegādei un transporta iegādei, lai produkciju piegādātu pircējiem.

SIA "Skrunda"

SIA “Skrunda” turpina karpu audzēšanas tradīcijas Skrundas zivju dīķos. Laika gaitā vairākkārt mainoties uzņēmumu nosaukumiem, ar zivsaimniecību te darbojas jau kopš 1947. gada. Pašlaik tiek apsaimniekoti 70 zivju dīķi, kopējā platība ir aptuveni 500 hektāru. Uzņēmums specializējies karpu pilna cikla audzēšanā – no mazuļiem līdz pieaugušām tirgus zivīm.

 

 

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.