EJZF projekti

Pāvilostas ostas pārvalde

Pāvilosta ir zvejas osta un jahtu piestātne, kas EJZF pasākuma "Zvejas ostas un izkraušanas vietas" ietvaros veic mola pagarināsanu, lai nodrošinātu piekļuvi kuģiem ar lielāku iegrimi un kravnesību.

SIA "Baņķis"

Kuivižu ostā SIA "Baņķis" sadarbībā ar biedrību "Kuivižu zvejnieku apvienība" EJZF ietvaros ir uzbūvējusi divas noliktavas - zvejas rīku un zvejas produktu uzglabāšanai, iegādājusies atvēsināmos konteinerus, kā arī plāno zivju miltu ražošanas rūpnīcas būvniecību.

Zvejnieku saimniecība "Kaija"

Jānis Pētermanis ir lielākais piekrastes zvejnieks Pāvilostā un vairāku gadu garumā īstenojis daudzus projektus ar EJZF atbalstu - kuģu modenizācijai, saldētavas, ledus ģeneratora un zivju pārstrādes iekārtu iegādei, ražošanas ēkas būvniecībai, saules paneļu iegādei un transporta iegādei, lai produkciju piegādātu pircējiem.

SIA "Skrunda"

SIA “Skrunda” turpina karpu audzēšanas tradīcijas Skrundas zivju dīķos. Laika gaitā vairākkārt mainoties uzņēmumu nosaukumiem, ar zivsaimniecību te darbojas jau kopš 1947. gada. Pašlaik tiek apsaimniekoti 70 zivju dīķi, kopējā platība ir aptuveni 500 hektāru. Uzņēmums specializējies karpu pilna cikla audzēšanā – no mazuļiem līdz pieaugušām tirgus zivīm.

 

 

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.