PVTM par nokautiem vai eksportētiem liellopiem (KEL)

Atbalsta saņemšanas nosacījumi:

Atbalstu var saņemt, par liellopiem:

  • kuri reģistrēti, apzīmēti (20 dienu laikā pēc piedzimšanas un pirms tas atstāj ganāmpulku, kurā piedzimis) un par tiem regulāri sniegta informācija normatīvos aktos paredzētā kārtībā;
  • kuru vecums ir sākot no 8 mēn. un vienas dienas un kuri nokauti PVD atzītā un uzraudzībā esošā kautuvē, kā arī Eiropas Kopienas teritorijā atzītā kautuvē vai eksportēti ārpus Eiropas Savienības teritorijas tieši no saimniecības vai, izmantojot komercsabiedrības pakalpojumus, pamatojoties uz LDC datiem;
  • kuri turēti ganāmpulkā pirms nodošanas nokaušanai vai eksportēšanai ne mazāk par diviem mēnešiem saskaņā ar LDC datiem;
  • kuri norādīti iesniegumā, kas iesniegts LAD RLP līdz 15.02.2012., bet ne vēlāk kā 6 mēn. pēc liellopu nokaušanas vai eksportēšanas.

IESNIEGUMA IESNIEGŠANA:

Ar 2012.gada 1.janvāri tiek pārtraukta pieteikšanās papildu valsts tiešajiem maksājumiem par nokautiem vai eksportētiem liellopiem 2012.gadā.

Saistošā likumdošana: MK 2011.gada 1.marta noteikumi Nr.173 ”Kārtība, kādā tiek piešķirts valsts un Eiropas Savienības atbalsts lauksaimniecībai tiešā atbalsta shēmu ietvaros”


Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.