PVTM par kartupeļu cieti

PVTM par kartupeļu cieti var saņemt cietes kartupeļu audzētājs, kas noslēdzis kartupeļu audzēšanas līgumu ar cietes ražotāju par noteikta kartupeļu daudzuma piegādi un piegādā cietes ražotājam kartupeļus atbilstoši noslēgtajam kartupeļu audzēšanas līgumam.

Kartupeļu pieņemšanu un kvalitātes noteikšanu cietes ražošanas uzņēmumā veic LAD sertificēti inspektori, kuriem par katru piegādāto kravu jāsastāda kartupeļu pieņemšanas kvīts. Kvīti obligāti jāparaksta arī kartupeļu audzētājam. Atbalsta maksājumu aprēķina katrai piegādātajai kartupeļu kravai, pamatojoties uz kartupeļu pieņemšanas kvītīm.

IESNIEGUMA IESNIEGŠANA:

Līdz 2011.gada 15.jūlijam jāiesniedz "Iesniegums papildu valsts tiešajiem maksājumiem par kartupeļu cieti", kā arī kartupeļu audzēšanas līguma kopija.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.