Piena un piena produktu ražotāju organizācijas

Piena un piena produktu ražotāju organizāciju atzīšanas un to darbības uzraudzības kārtība”.

Pasākuma paredzēts, lai ieviestu Eiropas Savienības (ES) tiesību aktus ar mērķi uzlabot piena un piena produktu nozares vispārējo darbību, efektivitāti un konkurētspēju, veicinot ne tikai horizontālo sadarbību piena ražotāju līmenī un tādējādi stiprinot ražotāju ietekmi līgumsarunās ar pārstrādātājiem, bet arī veicinot sadarbību piena ķēdē starp visiem ķēdes posmiem – ražotāju, pārstrādātāju un tirgotāju. Horizontālās sadarbības modelī varēs veidot atzītas piena ražotāju organizācijas, savukārt vertikālās sadarbības modelī – atzītas piena starpnozaru organizācijas.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.