Īpašs atbalsts biškopībai

Īpašs atbalsts biškopībai

Lai veicinātu biškopības produktu ražošanu un tirdzniecību, kā arī varrozes invāzijas mazināšanu Latvijas dravās, ir izstrādāta Latvijas biškopības programma 2014. – 2016.gadam.

Atbalstu biškopības programmas ietvaros Latvijai 2014. – 2016. gadam piešķir šādiem pasākumiem:

  • Bišu skaitu atjaunināšana stropos (bišu māšu audzēšana, iepirkšana, novērtēšana u.c.);
  • Varrozes kontrole (dažādu varrozes apkarošanas preperātu un metožu pārbaudīšana, vīrusu noteikšana);
  • Informācija-tehniskā palīdzība (kursi, semināri, apmācības u.c.);
  • Lietišķās pētījumu programmas biškopības produktu jomā (analīžu izmaksas, paraugu savākšana, iepakošana, nosūtīšana, atskaites).

Uz atbalstu var pretendēt biškopju organizācijas, kas reģistrētas biedrību un nodibinājumu reģistrā un atbilst MK noteikumos Nr.99 „Noteikumi par valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu biškopībai, tā administrēšanas un uzraudzības kārtību” noteiktajiem kritērijiem.

Lai saņemtu atbalstu, pieteikums jāiesniedz katru gadu līdz 15. jūlijam.

Latvijas biškopības programma 2014.-2016.gadam

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.