Pārtikas piegāde no intervences krājumiem trūcīgajām personām


Atbalsta programmas galvenais mērķis – ar labdarības organizāciju starpniecību nodrošināt vistrūcīgākās personas ar pārtikas produktiem, izmantojot intervences noliktavās esošos krājumus vai mobilizējot (iegādājoties) tos Kopienas tirgū.

PAZIŅOJUMI

12.03.2013.

Eiropas Komisijas programmas vistrūcīgākajām personām ietvaros, pamatojoties uz Ministru kabineta 2009.gada 8.decembra noteikumu Nr.1415 "Kārtība, kādā tiek administrēti un uzraudzīti tirgus intervences pasākumi augkopības un lopkopības produktu tirgū, īstenojot Eiropas Komisijas programmu vistrūcīgākajām personām" 19.punktu, Lauku atbalsta dienests ir pieņēmis lēmumu piešķirt AS „Dobeles dzirnavnieks” tiesības dalībai 2013.gadā Latvijā.

 

22.01.2013.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.