Atbalsts ražotāju organizācijām zivsaimniecības nozarē

Eiropas Savienība paredzējusi, ka ražotāju organizāciju iniciatīva uzlabot zivsaimniecības produktu kvalitāti būtu jāveicina ar attiecīgo organizāciju īpašu atzīšanu. Savukārt atzītām organizācijām uz ierobežotu laiku ir attaisnojoši piešķirt atbilstošas kompensācijas.

Uz atzīšanu var pretendēt zvejas produktu ražotāju grupa/organizācija, ja tās biedru īpašumā katra zvejas gada sākumā (uz 1.janvāri) attiecīgajā zvejas rajonā ir vismaz 20% no kopējā zvejas kuģu skaita, kuri darbojas attiecīgajā zvejas rajonā un ir reģistrēti Zemkopības ministrijas zvejas kuģu sarakstā.
Akvakultūras produktu ražotāju grupa/organizācija var pretendēt uz atzīšanu, ja tās biedri gada laikā izaudzē un realizē vismaz 25% no akvakultūrā audzējamās attiecīgās dzīvnieku sugas kopējā izaudzētā produkcijas apjoma Latvijā.

Atzīta ražotāju organizācija, izstrādājot darbības programmu katram zvejas gadam, var pretendēt uz finansiālu palīdzību, ko piešķir intervences darbībām, kā arī piecus gadus uz kompensāciju par nozvejotajām zivju sugām un kuģu skaitu.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.