313- Tūrisma aktivitāšu veicināšana

Aktivitāte „Tūrisma pakalpojumu dažādošana”

Projektu iesniegšanas kārta aktivitātei „Tūrisma pakalpojumu dažādošana” atvērta no 02.01.2014. līdz 31.01.2014

Kopējais pieejamais publiskais finansējums 890 000 EUR.

Atbalsta pretendents var būt zemnieku saimniecība, fiziska persona, kas veic saimniecisko darbību, vai komersants – visi tie, kas jau gūst peļņu no uzņēmējdarbības tūrismā un jau aktīvi īsteno tūrisma pasākumus.

Pasākuma mērķis ir attīstīt un pilnveidot lauku tūrismu un ar tūrismu saistītos pakalpojumus un infrastruktūru.

Tūrisma pakalpojumu dažādošanas aktivitātes īstenošanā ir iespējams veikt dažādas darbības: peldvietu labiekārtošanu, aktīvo atpūtas taku un tiltiņu izveidi vai labiekārtošanau, rotaļlaukumu, atrakciju, zirgu izjāžu laukumu (izņemot būves), veloceliņu izveidi vai labiekārtošanu un citas. Plašāka informācija par aktivitātēm lasāma materiālā „Atbalstāmās darbības tūrisma pakalpojumu dažādošanai”

Projekta īstenošanas beigu datums ir astoņi mēneši no Lauku atbalsta dienesta lēmuma pieņemšanas par projektu iesniegumu apstiprināšanu.

Pretendentu izvērtēšanā tiks ņemta vērā katra pretendenta atbilstība noteiktajiem kritērijiem, projekta ideja un atbilstība izvirzītajam mērķim. 

SVARĪGI:

Pārskatu par atbalsta saņēmēja saimnieciskās darbības rādītājiem (13.11.2012. MK noteikumu Nr.773 „Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu atklāta projektu iesniegumu konkursa veidā pasākumam "Tūrisma aktivitāšu veicināšana"" 5.pielikumu vai 7.pielikumu) par iepriekšējo kalendāra gadu var iesniegt līdz kārtējā gada 1.jūnijam.

    EPS1.jpg

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.