ES atbalsts ārkārtas tirgus pasākumiem piena nozarē

Atbalstu (vienreizēju atbalsta maksājumu) piešķir piena ražotājam par 2008./2009.kvotas gadā pieejamās piena tiešās tirdzniecības un piegādes kvotas ietvaros realizēto piena tonnu, ja:

  • piena ražotājam pieejamā (kopā gan piešķirtā, gan iegādātā) piena tiešās tirdzniecības un piegādes kvota uz 2009.gada 31.martu ir vismaz 80 tonnu;
  • piena ražotājs 2008./2009.kvotas gadā ir realizējis vismaz 80 tonnu piena (piegādes kvotas apjomu vērtē pēc pielāgošanas);
  • piena ražotājs 2009./2010.kvotas gadā vismaz vienu reizi ir realizējis pienu savas pieejamās kvotas ietvaros;
  • piena ražotājs ir reģistrēts LAD klientu reģistrā.

Atbalsts tiks piešķirts par katru kvotas ietvaros realizēto piena tonnu un atbalsta pilnīga izmaksa tiks nodrošināta līdz 2010.gada 30.jūnijam.

Aprēķinot atbalstu, LAD izmanto valsts aģentūras "Lauksaimniecības datu centrs" datus par pieejamo pienu kvotu un realizēto pienu, kuri apkopoti pēc stāvokļa uz 2010.gada 15.aprīli.

Eiropas Savienības atbalsta ārkārtas tirgus pasākumiem piena nozarē likme ir 2,32 LVL/t.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.