Centrālā struktūrvienība

Darba laiks

P 8:30 - 18:00
o-c 8:30 - 17:00
Pk 8:30 - 16:00

Nodrošināta piekļuve personām ar kustību traucējumiem un personām ar bērnu ratiņiem. Lai personas ar kustību traucējumiem piekļūtu ēkai ar auto, lūdzam zvanīt pa tālruni 67095000 vienu dienu pirms plānotā apmeklējuma.

Sabiedriskais transports:
Tramvaji: 5, 7, 9, 11 (Nacionālais teātris)
Trolejbusi: 5, 12, 25 (Nacionālais teātris, Z.A.Meirovica bulvāris)
Autobusi: 13, 30, 37, 41, 53, 57 (Nacionālais teātris, Z.A.Meirovica bulvāris)
Minibusi un ekspresbusi: 237, 241, 336 (Nacionālais teātris, Z.A.Meirovica bulvāris)

Lauku atbalsta dienesta vadība

Ģirts Krūmiņš

Direktors
Tālrunis: 67027542
Kabinets: 1906

Indulis Āboliņš

Direktora vietnieks
Tālrunis: 67027198
Kabinets: 1912

Veronika Gailume

Direktora vietniece
Tālrunis: 67027542
Kabinets: 1910

Andris Grundulis

Direktora vietnieks
Tālrunis: 67027542
Kabinets: 1904

Struktūrvienības

Informācijas departaments

Vada un koordinē lauksaimniecības un lauku atbalsta administrēšanas informācijas sistēmas izveidi, ieviešanu, uzturēšanu, pilnveidošanu un attīstību.

Stratēģijas un Eiropas Savienības Fondu uzraudzības departaments

Departaments veic funkcijas saistībā ar Dienesta plānošanas dokumentu izstrādi, datu sagatavošanu un analīzi, pārvaldības ticamības deklarācijas sagatavošanu, riska klientu saraksta uzturēšanu. Nodrošina akreditācijas prasību izpildi, veicot iekšējos auditus. Veic ELFLA projektu ex-post un ELGF padziļinātās pārbaudes.

Integrētās uzraudzības daļa

Nodrošina informācijas drošības un kvalitātes pārvaldības sistēmas uzturēšanu un pilnveidi, Dienesta kā pārziņa personas datu aizsardzības drošības pasākumus, konflikta un korupcijas novēršanas pasākumu īstenošanu, trauksmes celšanas mehānisma kārtības uzturēšanu un aktualizēšanu, kā arī apkopo un analizē uzticības tālrunī sniegto informāciju.

Juridiskais departaments

Atbild par juridisko nodrošinājumu.

Personāla daļa

Nodrošina personāla politikas izstrādi un ieviešanu, nodrošina ar civildienesta un darba tiesisko attiecību nodibināšanu, grozīšanu un izbeigšanu.

Sabiedrisko attiecību daļa

Izstrādā un ievieš sabiedrisko attiecību politikas stratēģiju Dienestā, informē sabiedrību par Dienesta kompetencē esošiem jautājumiem, sadarbojas ar plašsaziņas līdzekļiem un citām valsts institūcijām un sabiedriskajām organizācijām.

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.