Kā kļūt par LAD klientu

Fiziskai vai juridiskai personai, kas vēlas pretendēt uz atbalstu Lauku atbalsta dienesta (LAD) administrēto pasākumu ietvaros, ir jābūt reģistrētai LAD Klientu reģistrā (atbilstoši MK 26.03.2013 noteikumu Nr. 161 "Noteikumi par vienoto zemkopības nozares informācijas sistēmu" 4.punktam).
Reģistrācija veicama, pirmo reizi pretendējot uz atbalstu.


Lai reģistrētos LAD Klientu reģistrā vai veiktu izmaiņas klientu datos, ir jāaizpilda reģistrācijas veidlapa (reģistrējoties par klientu, automātiski tiek piešķirtas E-pieteikšanās sistēmas (EPS) lietotāja pieejas tiesības un nosūtītas uz klienta reģistrācijas veidlapā norādīto e-pasta adresi).

Parakstīšanai elektroniskā formātā:

Izdrukāšanai un parakstīšanai papīra formātā:

Klienta reģistrācijas veidlapu var iesniegt:

No 2021.gada 21.oktobra ārkārtas situācijas laikā Lauku atbalsta dienests klientus apkalpo tikai attālināti.

Klienti var saņemt konsultācijas un atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem:

  • zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni 67095000 darba dienās no plkst. 8.00 - 20.00
  • rakstot savus jautājumus uz e-pastu pasts@lad.gov.lv
  • jautājot palīdzību virtuālajai asistentei Ievai 24/7 režīmā www.lad.gov.lv
  • skatot dokumentus Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā un/vai mobilajā lietotnē
  • atstājot papīra formāta dokumentus pastkastītē (pieejamas gan pie reģionālās pārvaldes durvīm, gan centrālajā struktūrvienībā Rīgā).

Svarīgi - par jebkurām izmaiņām reģistrācijas veidlapā minētajā informācijā ir jāpaziņo divu nedēļu laikā pēc izmaiņu rašanās, iesniedzot attiecīgo veidlapu.

 

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.