Kā kļūt par LAD klientu

Fiziskai vai juridiskai personai, kas vēlas pretendēt uz atbalstu Lauku atbalsta dienesta (LAD) administrēto pasākumu ietvaros, ir jābūt reģistrētai LAD Klientu reģistrā (atbilstoši MK 26.03.2013 noteikumu Nr. 161 "Noteikumi par vienoto zemkopības nozares informācijas sistēmu" 4.punktam).
Reģistrācija veicama, pirmo reizi pretendējot uz atbalstu.


Lai reģistrētos LAD Klientu reģistrā vai veiktu izmaiņas klientu datos, ir jāaizpilda reģistrācijas veidlapa (reģistrējoties par klientu, automātiski tiek piešķirtas E-pieteikšanās sistēmas (EPS) lietotāja pieejas tiesības un nosūtītas uz klienta reģistrācijas veidlapā norādīto e-pasta adresi).

Parakstīšanai elektroniskā formātā:

Izdrukāšanai un parakstīšanai papīra formātā:

Klienta reģistrācijas veidlapu var iesniegt:

Dienests rūpējoties gan par klientu, gan dienesta darbinieku veselību, pārsvarā savu darbu viec attālināti.

Sarežģītākās situācijās, ko nav iespējams atrisināt pa tālruni, ir iespējams pieteikties uz klātienes vizīti LAD klientu apkalpošanas centros – vizītei ir jāpiesakās iepriekš un jāvienojas ar dienestu par konkrētu tās laiku. Tas ir svarīgi, lai ievērotu visus drošības noteikumus Covid-19 izplatības dēļ.

Klienti var saņemt konsultācijas un atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni 67095000 darba dienās no plkst. 8.00 - 20.00.

Svarīgi - par jebkurām izmaiņām reģistrācijas veidlapā minētajā informācijā ir jāpaziņo divu nedēļu laikā pēc izmaiņu rašanās, iesniedzot attiecīgo veidlapu.

 

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.