Kā kļūt par EPS lietotāju

Par EPS lietotāju var kļūt jebkurš atbalsta pretendents šādos veidos:

1.  Reģistrējoties par LAD klientu, pieeja EPS tiek automātiski piešķirta - tiek izveidots EPS lietotājs un uz klientu reģistrācijas veidlapā norādītās e-pasta adreses tiek nosūtīta visa informācija par EPS lietotāju.

2. Jau reģistrēti LAD klienti pieeju EPS var iegūt iesniedzot LAD aizpildītu klienta reģistrācijas veidlapu, atzīmējot izmaiņu veikšanu Klienta datos. Klientam tiks izveidots EPS lietotājs un uz klientu reģistrācijas veidlapā norādītās e-pasta adreses tiks nosūtīta visa informācija par EPS lietotāju.

3. Var pilnvarot konsultantu vai citu fizisku personu Klienta vārdā lietot EPS un iesniegt pieteikumus par vienu vai vairākiem EPS pakalpojumiem. Klients (galvenais EPS lietotājs) EPS profilā var piesaistīt klientam jaunu EPS lietotāju/pārstāvi (instrukcija kā to izdarīt EPS) kā arī redz un var sekot visām pilnvaroto EPS lietotāju darbībām. Ja pilnvarošana netiek veikta EPS, tad Klientam un pilnvarotai personai abiem jāparaksta veidlapa  „Papildus EPS lietotāja veidlapa” un jāiesniedz LAD.

eps-lietotajs.png

  

Bane1.JPG

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.