Valsts atbalsts meža nozares attīstībai - AS “Latvijas valsts meži” dāvinājuma (ziedojuma) atbalsts

AS “Latvijas valsts meži” dāvinājuma (ziedojuma) atbalsta  saņemšanas nosacījumi 2022.gadā

2022.gada 28. janvārī Meža attīstības fonda padome apstiprināja jaunu AS “Latvijas valsts meži” ziedojuma Meža attīstības fondam līdzekļu piešķiršanas un uzraudzības nolikumu. Nolikums paredz, ka projektu iesniedzēji dokumentus iesniedz LAD elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS).

EPS lietotāja tiesības var pieteikt:

Sīkāka informācija - Iesnieguma veidlapa un kā kļūt par EPS lietotāju?

!!! Projektu iesniegumu iesniegšanas kārta noslēgusies.

Projekta iesniedzējs izplatot jebkādu informāciju par projektu, norāda atsauci uz finansētāju un informācijai pievieno fonda logotipu.

Iegādēm un saņemtajiem ārpakalpojumiem, ja to izmaksu summa ir lielāka par 1000 euro, izvēlas visizdevīgāko piedāvājumu, kura noteikšanā viens no kritērijiem ir zemākā cena. To apliecina ar veiktu cenu salīdzināšanu.

Projektu iesniegumu konkurss tiek izsludināts laikā, kad visā valsts teritorijā ir izsludināta ārkārtējā situācija, lai apturētu Covid-19 infekcijas izplatību. Aicinām visu projektu iesniedzējus ņemt vērā projektu plānos ar šo situāciju saistītos ierobežojumus. Izglītošanas un informēšanas aktivitātes vēlams plānot, izmantojot dažādas elektroniskas platformas, medijus un citus informācijas izplatīšanas kanālus, lai efektīvi sasniegtu pēc iespējas lielākas projektos plānotās mērķa auditorijas.

Projekta iesniedzējs (īstenotājs) uz sava riska ir tiesīgs uzsākt projekta īstenošanu pirms Meža attīstības fonda padomes lēmuma, bet ne agrāk kā no 2022.gada 15.marta, ja īstenotās aktivitātes ir paredzētas projekta iesniegumā un izmaksās un atbilst iesniegumā norādītajam projekta īstenošanas laikam. 

Projekta īstenošanas termiņš ir 2022.gada 30. decembris, ja projekta iesniedzējam nav būtisku argumentu par ilgāku projekta īstenošanas termiņu.

Projekta iesniegums, ar projektu saistītie dokumenti un atskaites jāiesniedz Lauku atbalsta dienesta elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS).

EPS lietotāja rokasgrāmata pieejama šeit.

AS “Latvijas valsts meži” ziedojuma Meža attīstības fondam līdzekļu piešķiršanas un uzraudzības nolikums

Iesniedzamie dokumenti: 

 

Kārta noslēgusies
Atbalstāmās nozares
  • Atbalsts mežsaimniecībai
Atbalsta pretendenti
  • Juridiskas personas
  • Biedrības un nodibinājumi

Pieteikties pasākumam

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.