Medību saimniecības attīstības fonds

Medību saimniecības attīstības fonds dibināts saskaņā ar Medību likuma VI nodaļu, lai attīstītu medību saimniecību. 

Sākot ar 2021.gada 1.janvāri stājas spēkā 2020.gada 29.septembrī pieņemtie MK noteikumi Nr.605 "Medību saimniecības attīstības fonda nolikums" (MK noteikumi)

Svarīgi!

Zemkopības  ministrija 2022.gada 23.maijā oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" ir  izsludinājusi papildus pieteikšanos uz Medību saimniecības attīstības fonda finansējuma saņemšanu projektu pieteikumiem par pelēkā vilka (Canis lupus) populācijas stāvokļa izmaiņām medību ietekmē, lai īstenotu sugas zinātnisko izpēti un populācijas stāvokļa monitoringu.

Projektu īstenošanas laiks - no fonda Padomes lēmuma par atbalsta piešķiršanu pieņemšanas datuma līdz 2022.gada 15.novembrim.

Projektu iesniegumu iesniegšana notiek 10 darbdienu laikā no paziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", tas ir līdz 2022.gada 6.jūnijam,  dokumentus iesniedz LAD elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS).

Projektu iesniegumi pēc izsludinātā termiņa beigām netiek pieņemti.

Jautājumu gadījumā lūdzam interesēties Medību saimniecības attīstības fonda sekretariātā pa tālr. 67027554 vai e-pastu: msaf@zm.gov.lv.

Pieejamais finansējums - 27 394,35 EUR

Kārta noslēgusies
Atbalstāmās nozares
  • Atbalsts meža nozarei
Atbalsta pretendenti
  • Juridiskas personas
  • Valsts iestādes
  • Pašvaldības iestādes
  • Biedrības
Svarīgi

Atbalsta pretendent!

Savlaicīgi reģistrējies par LAD klientu un piesaki EPS lietotāja tiesības, to var pieteikt:

Jau reģistrēti LAD klienti pieeju EPS var iegūt iesniedzot LAD aizpildītu klienta reģistrācijas veidlapu, atzīmējot izmaiņu veikšanu Klienta datos.

Sīkāka informācija par to, kā kļūt par LAD klientu un EPS lietotāju.

Pieteikties pasākumam

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.