Atbalsts nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas un bioloģiskās lauksaimniecības shēmas veicāšanai

Atbalstu sniedz saskaņā ar regulu Nr. 702/2014. Atbalsta mērķis ir veicināt nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas  un bioloģiskās lauksaimniecības shēmas izmantošanu, kā arī attiecīgo  produktu atpazīstamību.

Atbalsts 60 000 euro apmērā (tai skaitā pievienotās vērtības nodoklis) paredzēts nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas un  tās produktu atpazīstamības veicināšanai saistībā ar regulas Nr. 702/2014 24. panta 2. punktu.

Atbalstu piešķir biedrībai, kas apvieno lauksaimniecības produktu pārstrādes nozares asociācijas, kā arī vismaz 30 mazos un vidējos uzņēmumus pārtikas jomā, nodrošina Latvijas pārtikas nozares ilgtermiņa attīstību un nozares interešu pārstāvību Zemkopības ministrijā saskaņā ar noslēgto sadarbības līgumu, kā arī piešķir un popularizē prečzīmi "Kvalitatīvs produkts" (turpmāk – biedrība), lai segtu regulas Nr.702/2014 24. panta 4. punktā un 5. punkta "a" apakšpunktā minētās izmaksas.

Lai saņemtu atbalstu, biedrība līdz kārtējā gada 1.aprīlim iesniedz Lauku atbalsta dienestā iesniegumu un detalizētu izdevumu tāmi.

Kārta noslēgusies
Atbalstāmās nozares
  • Tirgus veicināšanas pasākumi
Atbalsta pretendenti
  • Biedrības

Pieteikties pasākumam

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.