Atbalsts medniekus pārstāvošām organizācijām Āfrikas cūku mēra un Klasiskā cūku mēra ierobežošanas pasākumā

Lauku atbalsta dienests izsludina iesniegumu pieņemšanu atbalsta saņemšanai, lai nodrošinātu Āfrikas cūku mēra un Klasiskā cūku mēra ierobežošanas pasākumu īstenošanu.

Atbalstam var pieteikties medniekus pārstāvošas organizācijas, kurās ir vismaz piecsimt biedru (fiziskas personas) vai to apvienība mednieku izglītojošo pasākumu organizēšanai par sabiedrības veselību – lipīgo slimību profilaksi un apkarošanu, kā arī pārtikas drošību.

Pieejamais finansējums ir 12 000 EUR (divpadsmit tūkstoši euro).

Atbalsta ietvaros attiecināmi ir izdevumi informatīvo materiālu sagatavošanai, semināru organizēšanai (telpas, lektori, degviela, izdales materiāli), biroja tehnikas noma, administratīvās izmaksas (10%).

Pieteikšanās termiņš ir līdz 2016.gada 23.maijam.

Pasākumus īsteno līdz 2016.gada 20.decembrim.

Pēc pasākumu īstenošanas, bet ne vēlāk kā 2016.gada 31.decembrim iesniedz pārskatu (tai skaitā finanšu) par pasākumu īstenošanu.

Iesniegumu iesniegt LAD reģionālo lauksaimniecības pārvalžu klientu apkalpošanas daļās vai LAD klientu apkalpošanas daļā Rīgā, Republikas laukumā 2, 2.stāvā, (tālr. 67095000).

Kārta noslēgusies

Pieteikties pasākumam

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.