6.1. Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai

Apakšpasākuma apraksts

Atbalsta veids

Jaunā lauksaimnieka jaunas saimniecības izveidošana vai esošas saimniecības pārņemšana savā īpašumā. Uz jauno lauksaimnieku atbalstu var pretendēt saimniecības ar apgrozījumu vai standartizlaidi no 15 000 EUR – 70 000 EUR

Kompensācija

Atbalsta pretendents Fiziska vai juridiska persona, kura pirmo reizi dibina saimniecību kā saimniecības vadītājs (ne agrāk kā 24 mēnešus pirms projekta iesniegšanas un darbojas lauksaimniecības produktu ražošanā).
Attiecināmo izmaksu kategorijas Jaunajiem lauksaimniekiem attiecināmās izmaksas ir kompensējošs maksājums lai segtu ar saimniecības dibināšanu, izveidošanu un attīstību saistītās izmaksas un izdevumi izglītības iegūšanai.
Maksimālās attiecināmās izmaksas

Maksimālais atbalsta apmērs vienam pretendentam - jaunajam lauksaimniekam ir EUR 40 000

Atbalsta intensitāte

Atbalsta intensitāte ir 100%.

Informācija par projektu kārtām

 

Informācija par notikušajām vai plānotajām projektu kārtām, prasībām un nosacījumiem atbalsta saņemšanai, pieejamo finansējumu un citiem jautājumiem lasāma šeit “Informācija par projektu kārtām”.

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.