2.1. Atbalsts konsultāciju pakalpojumu izmantošanas veicināšanai

Apakšpasākuma apraksts

Atbalsta veids Kompensējošs maksājums pakalpojuma sniedzējam par izmaksām, kas radušās saistībā ar faktiski sniegtajiem konsultāciju pakalpojumiem.
Atbalsta pretendents

Juridiska publisko vai privāto tiesību persona, kura tiek izvēlēta publiskā iepirkuma kārtībā.

Attiecināmo izmaksu
kategorijas
  • Konsultantu atlīdzība
  • Konsultāciju sniegšanas vajadzībām nepieciešamo telpu, aprīkojuma, pakalpojumu, tehnikas un izglītojošās materiālās bāzes izmaksas
  • Transporta un uzturēšanās izmaksas
  • Organizatoriskās izmaksas
  • Vispārējās izmaksas
Izmaksu ierobežojums Maksimālais atbalsta apmērs par konsultācijām, kas sniegtas vienam Gala labuma guvējam visā plānošanas periodā, ir 1500 EUR.
Atbalsta intensitāte 100%

Informācija par projektu kārtām

 

Informācija par notikušajām vai plānotajām projektu kārtām, prasībām un nosacījumiem atbalsta saņemšanai, pieejamo finansējumu un citiem jautājumiem lasāma šeit “Informācija par projektu kārtām”.

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.