19.1. Sagatavošanās atbalsts

Apakšpasākuma apraksts

Atbalsta veids

 

Atbalsta pretendents

Vietējā rīcības grupa, kuru sabiedrības virzītas vietējās attīstības (turpmāk – SVVA) stratēģijas atlases komiteja ir apstiprinājusi pirmajā atlases posmā.

Attiecināmo izmaksu kategorijas

Izmaksas, kas rodas, lai veicinātu informācijas apmaiņu starp iesaistītajām un ieinteresētajām personām un organizācijām, un apspriestu SVVA stratēģijas projektu, tai skaitā publicitāte.

  • Vietējās rīcības grupas darbības teritorijas izpēte, kas saistīta ar SVVA stratēģijas izstrādi;
  • SVVA stratēģijas sagatavošanā un īstenošanā iesaistīto vietējās rīcības grupas personu mācības;
  • Administratīvās izmaksas (vietējās rīcības grupas personāla izmaksas, darbības izmaksas).

Maksimālās attiecināmās izmaksas

Līdz EUR 10 000 

Atbalsta intensitāte

100%

Informācija par projektu kārtām

Informācija par notikušajām vai plānotajām projektu kārtām, prasībām un nosacījumiem atbalsta saņemšanai, pieejamo finansējumu un citiem jautājumiem lasāma šeit “Informācija par projektu kārtām”.

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.