1.1. Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi

Apakšpasākuma apraksts

Atbalsta veids Tiek atbalstītas apmācības, kursi, darbsemināri, praktiskā apmācība, kā arī specifiska tālākizglītības apmācība citās valstīs
Atbalsta pretendents
 1. Nozares nevalstiskās organizācijas, lauksaimniecības vai mežsaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības, kuras nav iekļautas Izglītības un zinātnes ministrijas izglītības iestāžu reģistrā ar vismaz vienu licencētu izglītības programmu lauksaimniecības, mežsaimniecības vai pārtikas ražošanas jomā vai
 2. Juridiskas personas, kas ir iekļautas Izglītības un zinātnes ministrijas izglītības iestāžu reģistrā ar vismaz vienu licencētu izglītības programmu lauksaimniecības, mežsaimniecības vai pārtikas ražošanas jomā, un kas atbilst atbalsta saņemšanas nosacījumiem, un atklāta projektu konkursa veidā tiek atlasīti apmācību īstenošanai. 
Attiecināmo izmaksu kategorijas  Attiecināmas ir ar zināšanu pārneses un informācijas apmācību  pasākumu organizēšanu un to īstenošanu saistītas izmaksas:
 • mācību materiālu izmaksas;
 • lektoru atlīdzība;
 • tulkošanas izmaksas;
 • publicitātes izmaksas;
 • transporta un uzturēšanās izmaksas;
 • apmācību vajadzībām nepieciešamo telpu, iekārtu, tehnikas un mācību materiālās bāzes izmaksas;
 • organizatoriskās izmaksas;
 • vispārējās izmaksas.

Atsevišķām attiecināmo izmaksu pozīcijām tiek piemērota standarta izmaksu likme

Maksimālās attiecināmās izmaksas
 1. Atbalsta pretendenta grupai - EUR 70 000                              
 2. Atbalsta pretendenta grupai - EUR 5 000 000
Atbalsta intensitāte  50 % / 90% / 100%

Informācija par projektu kārtām

 Informācija par notikušajām vai plānotajām projektu kārtām, prasībām un nosacījumiem atbalsta saņemšanai, pieejamo finansējumu un citiem jautājumiem lasāma šeit “Informācija par projektu kārtām”.

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.