22.11 Pasākumi sabiedrības veselības jomā Covid-19 izplatības negatīvās ietekmes mazināšanai

Atbalsta pretendents ir komersants, zemnieku vai zvejnieku saimniecība:

 1. kurā pirms projekta iesnieguma iesniegšanas vismaz vienu gadu ir audzēta akvakultūras produkcija pārdošanai;
 2. kurā pēdējā gada laikā pirms projekta iesnieguma iesniegšanas ir pilnībā īstenots projekts akvakultūras dzīvnieku audzēšanas uzsākšanai ar investīcijām akvakultūras dzīvnieku audzēšanas vai inkubācijas būvēs saskaņā ar normatīvajiem aktiem par valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtību pasākumam "Produktīvi ieguldījumi akvakultūrā" un izaudzētā produkcija tikusi pārdota mazāk nekā vienu gadu.

Atbalstu aprēķina:

 • komersantam, zemnieku vai zvejnieku saimniecībai, kurā pirms projekta iesnieguma iesniegšanas vismaz vienu gadu ir audzēta akvakultūras produkcija pārdošanai - 10 procentu apmērā, pamatojoties uz Centrālās statistikas pārvaldes rīcībā esošo informāciju par pretendenta ieņēmumiem 2019. gadā no akvakultūras darbības un produkcijas pārdošanas;
 • komersantam, zemnieku vai zvejnieku saimniecībai, kurai pēdējā gada laikā pirms projekta iesnieguma iesniegšanas ir pilnībā īstenots projekts akvakultūras dzīvnieku audzēšanas uzsākšanai ar investīcijām akvakultūras dzīvnieku audzēšanas vai inkubācijas būvēs saskaņā ar normatīvajiem aktiem par valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtību pasākumam "Produktīvi ieguldījumi akvakultūrā" un izaudzētā produkcija tikusi pārdota mazāk nekā vienu gadu - 10 procentu apmērā no minētajā īstenotajā projektā norādītā neto apgrozījuma no darbības akvakultūrā 2020. gadā.

Atbalstu nepiešķirs atbalsta pretendentam:

 • ja tam  ir aktuāli nodokļu parādi vairāk par 1000 eiro,
 • tas nav iesniedzis Centrālajā statistikas pārvaldē pārskatu par darbību akvakultūras jomā par 2019. gadu,
 • ja atbalsts ir jau saņemts šī pasākuma ietvaros.
Pieejamais finansējums
1 912 178

Kārta noslēgusies

Atbalstāmās nozares
 • Akvakultūra
Atbalsta pretendenti
 • Juridiskas personas
 • Zemnieku saimniecības
 • Individuālie komersanti
Svarīgi

Projektu iesniegumu iesniedz LAD elektroniskās pieteikšanās sistēmā (EPS) vai ievērojot Elektronisko dokumentu likumu. 

Projekta iesniegumi, kas tiks saņemti pasta sūtījuma veidā, netiks pieņemti un reģistrēti.

Pieteikties pasākumam

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.