142 Ražotāju grupas

Pasākuma mērķis ir veicināt sabiedrību veidošanos un to efektīvu darbību centralizētas pirmapstrādes un mārketinga procesa nodrošināšanā, tai skaitā jaunu noieta tirgu apgūšanā un produkcijas realizācijā pēc vienota kvalitātes standarta.

Atbalstu 2015.gadā piešķir sabiedrībām, uz kurām attiecas Lauku attīstības programmas 2007.–2013.gadam pasākuma "Ražotāju grupas" saistības un kuras saskaņā ar normatīvajiem aktiem par lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvo sabiedrību un mežsaimniecības pakalpojumu kooperatīvo sabiedrību atbilstības izvērtēšanu pirmo reizi par atbilstošām atzītas ne agrāk kā 2011.gada 1.aprīlī.

142. Aktivitāte | 1.ass. Lauksaimniecības un mežsaimniecības nozares konkurētspējas uzlabošana
Pieejamais finansējums
279 000

Kārta noslēgusies

Atbalstāmās nozares
  • Atbalsts ražotāju organizācijām
Atbalsta pretendenti
  • Juridiskas personas

Pieteikties pasākumam

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.