Zemnieku saimniecība “Eglāji” – ēd ābolus un strādā!

10. novembris, 2020

Engures novadā, Smārdes pagastā kalnainā meža ielokā darbojas zemnieku saimniecība “Eglāji”.  Saimniecība ir Ofkantu ģimenes lolojums un zeme ir dzimtas mantojums jau trešajā paaudzē. 
Ģimenes ābeļu dārzs ir iekārtots Milzkalna paugura nogāzēs, no kura augšdaļas skaidrā laikā var redzēt Rīgas jūras līča ūdeņus. Pirmās ābeles tika iestādītas tālajā 1997. gadā, bet šodien, nu jau 12 hektāru lielajā ābeļdārzā, tiek audzēti vairāk kā 30 šķirņu skaisti un veselīgi Latvijas āboli. 
Ražas laikā saimniecībā “Eglāji” ābolus var ne tikai nogaršot , bet arī iegādāties, sazinoties ar atsaucīgajiem un uzņēmīgajiem saimniekiem. Saimniecība aktīvi iesaistās arī dažādu ar lauksaimniecību saistītu projektu realizācijā.  
2020. gadā saimnieki tika pieteikti dalībai konkursam “Sējējs”. Lai arī balvu nesaņēma, viņu paveiktais darbs ir apbrīnojams un ievērības cienīgs. Noskatieties video ar Ofkantu ģimenes stāstījumu par savu zemi, uzņēmību un darba mīlestību!

 

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.