Viss aktuālais lauksaimniekiem datorā un viedierīcē!

22. marts, 2021
Citi pasākumi

No 22. līdz 26. martam jau 12. reizi norisinās Eiropas Digitālā nedēļa Latvijā. To organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Arī šogad Lauku atbalsta dienests ir pasākuma dalībnieks un piedalās Digitālajā nedēļā ar video materiālu, kas sniedz ieskatu par dienesta Elektronisko pieteikšanās sistēmu un mobilo aplikāciju, robotizēto kolēģi Vari, kā arī par palīgu, kas nenoguris strādā visu diennakti - virtuālo asistenti IEVU.

LAD nepārtraukti domā par attīstību un ikdienā strādā pie tā, lai visi sniegtie e-pakalpojumi ir klientiem viegli saprotami, intuitīvi un ērti lietojami. Dienestam ir būtiski, lai lauksaimnieki, zivsaimnieki un mežsaimnieki elektroniskajā vidē varētu paši gan iegūt nepieciešamo informāciju, gan arī sev ērtā veidā – datorā vai viedierīcē - to iesniegt dienestam.

Digitālā nedēļa 2021 ir organizēta kā tiešsaistes pasākumu kopums. Nedēļas laikā notiks gan centrālie pasākumi un diskusijas, kam varēs sekot līdz interneta tiešraidēs, gan arī citi tiešsaistes pasākumi, ko organizēs partneri visos Latvijas reģionos: skolās un bibliotēkās, nevalstiskajās organizācijas, pašvaldībās un uzņēmumos. Plašāka informācija un pasākumu karte pieejama: https://eprasmes.lv/.

Video ir pieejami titri latviešu valodā.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.