Veiksmīgi aizvadīti LAD vebināri lauksaimniekiem par aktualitātēm

05. februāris, 2021
Citi pasākumi

2021. gada 3. un 5. februārī Lauku atbalsta dienests (LAD) organizēja vebinārus lauksaimniekiem par aktuālajiem jautājumiem. Vebināri norisinājās tiešsaistēs platformā “Zoom”, kā arī tika translēti YouTube kanālā.

Dienests ir gandarīts par lauksaimnieku lielo interesi un atsaucību vebināru laikā, gan piedaloties pasākumā tiešsaiste platformā "Zoom", gan YouTube kanālā. Daudz jautājumu un interesi raisīja informācija par nosacījumiem platību maksājumu saņemšanai, valsts atbalstu, gaidāmajām investīciju pasākumu kārtām, informācija par topošo Tehnikas cenu katalogu, kā mērķis ir sniegt atbalstu lauksaimniekiem, iegādājoties tehniku, un citiem jautājumiem.

Vebināru prezentācijas un video ieraksts

Vebināra video ieraksts:

Aicinām sekot līdzi informācijai par nākamajiem vebināriem LAD mājas lapā.

Uz tikšanos!

 

Pielikumi

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.