Vebinārs par pieteikšanos platību maksājumiem – pieejams ieraksts!

06. aprīlis, 2022
Platību maksājumi

Šī gada 6.aprīlī Lauku atbalsta dienests (LAD)organizēja informatīvu vebināru par pieteikšanos platību maksājumiem. Pasākums notika tiešsaistē no plkst.10.00-12.00. Interesenti vebinārā varēja piedalīties, noskatoties to LAD mājaslapā www.lad.gov.lv un YouTube kontā.

LAD pārstāvji vebināra laikā lauksaimniekiem sniedza aktuālo informāciju par šī gada  pieteikšanās procesu platību maksājumiem - nosacījumiem to saņemšanai, būtiskākajām izmaiņām Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā, iesniegumu pieņemšanu mutvārdos pa tālruni, kā arī atbildēja uz citiem jautājumiem no dalībnieku puses.

Arī šoreiz dienesta mājaslapā pēc vebināra ir pieejams tā ieraksts.

Atgādinām! No 2022. gada 12.aprīļa lauksaimnieki varēs pieteikties platību maksājumiem LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā aizpildot Vienoto iesniegumu. Pēdējais datums, kad varēs pieteikties platību maksājumiem bez atbalsta apjoma samazinājuma ir 23.maijs. Ja Vienotais iesniegums tiks iesniegts periodā no 24.maija līdz 15.jūnijam, atbalsta apjomam tiks piemērots 1% samazinājums par katru nokavēto darbdienu (samazinājumu sāks piemērot jau no 24.maija).

Ja ir jautājumi un nepieciešama plašāka informācija par dienesta darbu un pieejamo atbalstu, aicinām zvanīt uz LAD apkalpošanas tālruni 67095000.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.