Var pieteikties atbalstam ražotāju grupu un organizāciju izveidei

07. oktobris, 2021
Projekti un investīcijas

Projektu iesniegumu pieņemšana pasākumam "Ražotāju grupu un organizāciju izveide" noritēs no 2021.gada 11. oktobra līdz 8. novembrim. Kārtas kopējais publiskais finansējums ir 1,02 miljoni eiro.

Atbalstu varēs saņemt kooperatīvās sabiedrības un kooperatīvo sabiedrību apvienības, kas kooperatīvo sabiedrību atbilstības statusu pirmo reizi ir ieguvušas pēc 2019. gada 1. janvāra.

Projekta iesnieguma veidlapa ir atrodama LAD mājaslapā sadaļā “Ražotāju grupu un organizāciju izveide”.

Projektu iesniegumi jāiesniedz, izmantojot LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmu, vai personīgi dienesta reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs vai Centrālās struktūrvienības klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Republikas laukumā 2. Tālrunis uzziņām - 67095000.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.