Var pieteikties atbalstam ar lauksaimniecību nesaistītām aktivitātēm. Vebināra ieraksts

09. augusts, 2022
Projekti un investīcijas

Šā gada 9.augustā notika tiešsaistes vebinārs  par pasākuma "Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā" aktuālajiem jautājumiem – pieteikšanās nosacījumiem, iespējamajām aktivitātēm u.c. Vebināra ieraksts ir skatāms LAD mājaslapā un sociālajā tīklā Youtube. 

No 2022. gada 12. augusta līdz 2022. gada 12. septembrim var pieteikties atbalsta saņemšanai pasākumā "Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā". Kopējais publiskais finansējums šajā projektu pieņemšanas kārtā ir 7,1 miljons eiro.

Atbalsta mērķis ir veicināt ar lauksaimniecību nesaistītu saimniecisko darbību un nodarbinātību lauku teritorijā, kā arī dažādot ar lauksaimniecību nesaistītas aktivitātes, lai attīstītu alternatīvus ienākumu avotus un palielinātu ienākumu līmeni lauku reģionos.

Svarīgi ievērot! Projekta īstenošanas beigu datums, ja tiek ieguldītas investīcijas pamatlīdzekļu iegādei – viens gads no lēmuma pieņemšanas par projekta iesniegumu apstiprināšanu, ja tiek veikta būvniecība, pārbūve un iegādāti ražošanas pamatlīdzekļi – divi gadi no lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu, bet ne vēlāk kā 2025. gada 1. jūnijs.

Projekta iesnieguma veidlapa pieejama mājaslapā www.lad.gov.lv sadaļā "Atbalsta veidi" → “Projekti un investīcijas”.

Projektu iesniegumi jāiesniedz LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā. Tālrunis uzziņām 67095000.

Projektu iesniegumu pieņemšanu notiek Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lauku attīstības programmas ietvaros.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.