Var iesniegt idejas inovāciju projektiem mežsaimniecības nozarē

30. augusts, 2022
Projekti un investīcijas

No 2022. gada 26. septembra līdz 25. oktobrim Lauku atbalsta dienests (LAD) aicina iesniegt projektu idejas pasākuma “Sadarbība” 16.1 apakšpasākuma “Atbalsts Eiropas Inovāciju partnerības (EIP) lauksaimniecības ražīgumam un ilgtspējai lauksaimniecības ražīguma un ilgtspējas darba grupu projektu īstenošanai” piektās kārtas 1.posmam.  

Tiks atbalstītas projektu idejas mežsaimniecības nozarē, kas vērstas uz vismaz nacionālā līmenī nozīmīgu jaunradi. Uz atbalstu var pieteikties, ja potenciālā EIP darba grupa veido sadarbību starp vismaz trim partneriem, ka savstarpēji nav saistīti un vismaz viens no partneriem ir mežsaimnieks.

Kopējais finansējums ir 3,49 miljoni eiro, bet vienai EIP darba grupai kopējā attiecināmo izmaksu summa plānošanas periodā nevar pārsniegt 500 tūkstošus eiro.

Projektu ideju atlasi un EIP darba grupas apstiprināšanu 1.posmā veic Zemkopības ministrija. Apstiprinātās projektu idejas kvalificēsies 2.posmam, kad iesniegumus vērtēs Lauku atbalsta dienests.

Svarīgi ievērot! Projekta īstenošana ir jāveic ne vēlāk, kā līdz 2025. gada 30. jūnijam.

Projekta idejas iesnieguma veidlapa un pasākuma nosacījumi pieejami dienesta mājaslapas sadaļā: Atbalsta veidi / Projekti un investīcijas.

Projektu iesniegumi jāiesniedz, izmantojot LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmu (EPS) vai parakstītus ar drošu elektronisko parakstu. Tālrunis uzziņām 67095000.

Projektu iesniegumu pieņemšanu notiek Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lauku attīstības programmas ietvaros.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.