Pieteikšanās pasākumā "Riska pārvaldība" - pieteikumiem pēc 8.jūnija tiek piemērots proporcionāls samazinājums

15. jūnijs, 2022
Valsts atbalsts

Līdz šā gada 8.jūlijam turpinās iesniegumu pieņemšana "Riska pārvaldība". Lauku atbalsta dienestā iesniegto iesniegumu reģistrētais publiskais finansējums 2022. gada 8. jūnijā sasniedza 90 % no kārtai pieejamā publiskā finansējuma.

LAD proporcionāli samazinās izmaksājamā atbalsta apmēru par vienu hektāru vai vienu liellopu vienību tiem atbalsta pretendentiem, kas iesniegumu atbalsta saņemšanai iesnieguši pēc tam, kad atbalstam pieteiktais publiskais finansējums sasniedzis 90 procentus no pieejamā finansējuma, t.i. pēc 8.jūnija.

Atgādinām! Atbalstu piešķir tikai par spēkā esošām un līdz 2022.gada 8.jūlijam pilnībā samaksātām apdrošināšanas polisēm. Projekta iesnieguma veidlapa ir pieejama mājaslapā www.lad.gov.lv. Projektu iesniegumi jāiesniedz, izmantojot LAD elektroniskās pieteikšanās sistēmu, vai pasts@lad.gov.lv elektroniska dokumenta formā, parakstītu ar elektronisko parakstu un apliecinātu ar laika zīmogu Elektronisko dokumentu likumā noteiktajā kārtībā (tālr. 67095000).

Atbalsts tiek piešķirts Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lauku attīstības programmas pasākuma ietvaros.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.