Pieejams atbalsts par roņu radītajiem zaudējumiem

03. marts, 2021
Projekti un investīcijas

Lauku atbalsta dienests (LAD) aicina iesniegt projektu pieteikumus pasākumā "Kompensācijas shēma par nozvejas zaudējumiem, kurus radījuši aizsargājamie zīdītāji". Otrās kārtas kopējais pieejamais finansējums ir 435 260 eiro. Projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2021.gada 2.aprīļa līdz 2021.gada 28.maijam.

Šī gada kompensācija tiks piešķirta par 2020.gadā radītajiem zaudējumiem. Uz atbalstu var pretendēt gan juridiskas, gan fiziskas personas, kas nodarbojas ar komerciālo zveju Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes ūdeņos. Atbalsta mērķis ir sniegt finansiālu atbalstu, lai segtu aizsargājamo zīdītāju (roņu) radītos zaudējumus to zvejas rīkiem un nozvejai.

Projektu iesniegums, kas parakstīts ar elektronisko parakstu, ir jāiesniedz LAD elektroniskās pieteikšanās sistēmā (EPS) vai elektroniska dokumenta formā uz lad@lad.gov.lv. Tālrunis uzziņām 67095000.

Projekta iesniegumi, kas tiks saņemti pasta sūtījuma veidā, netiks pieņemti un reģistrēti.

Projektu iesniegumu pieņemšana pasākumā notiek Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai ietvaros.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.