Noslēgusies pieteikšanās platību maksājumiem

17. jūnijs, 2022
Platību maksājumi

2022.gada 15.jūnijā noslēgusies pieteikšanās platību maksājumiem. Šogad saņemti 55 335 iesniegumi, atbalstam pieteikti 1 778 147 ha zemes. Gadu iepriekš tika iesniegti vairāk nekā 57 000 iesniegumu.

Arī šogad pieteikties platību maksājumiem varēja tikai elektroniski. Lauksaimniekiem, kuriem bija nepieciešama palīdzība aizpildīt iesniegumus, LAD to sniedza gan klātienes konsultāciju laikā, gan aizpildot tos mutvārdos pa tālruni sarunā ar klientu.

Līdz 27. jūnijam lauksaimnieki bez sankcijām var iesniegt labojumus par deklarēto platību pārklājumiem.

LAD atgādina, ka līdz 1.septembrim Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā ir iespēja pieteikties bezprocentu īstermiņa aizdevumam no vienotā platību maksājuma. Tas 2022.gada rudenī tiks dzēsts no vienotā platību maksājuma avansa maksājuma summas vai aprēķinātā gala maksājuma.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.