Lauku atbalsta dienests svin 22 gadu jubileju!

01. aprīlis, 2022
Citi pasākumi

2022. gads Lauku atbalsta dienestam (LAD) ir īpašs - 1. aprīlī aprit 22 gadi kopš dienesta dibināšanas. Dienesta uzdevums ir nemainīgs – strādājam Latvijas lauku attīstībai, pārdomāti un atbildīgi administrējot Eiropas Savienības un valsts finansējumu.

Šo gadu laikā esam aizvien pilnveidojuši sniegto pakalpojumu klāstu, tehnoloģiju pielietojumu ikdienas darbu veikšanai, vienmēr esam bijušu atvērti mūsu klientiem un sadarbības partneriem. Ir meklēti un rasti jauni, efektīvi risinājumi, lai sniegtie pakalpojumi būtu klientiem ērti un pieejami. Mūsu darbība ir vērsta uz sadarbību, atbalsta sniegšanu un konsultācijām. Pateicoties neatlaidīgajam darbam un mērķtiecībai, esam kļuvuši par drošu un profesionālu sadarbības partneri, kam uzticas.

LAD direktors Ģirts Krūmiņš: “Vēlos teikt paldies mūsu kolēģiem no Zemkopības ministrijas, lauksaimnieku, mežsaimnieku un zivsaimnieku organizācijām, sadarbības partneriem, kas nav lieguši padomus un ir snieguši atbalstu mūsu attīstībai un izaugsmei. Mēs turpināsim veikt savu darbu, ieklausīsimies klientu teiktajā un vienmēr būsim gatavi palīdzēt. Dienesta klienti un partneri ir tā dzinējspēks un atbalsts!”

Esam gandarīti par paveikto, novērtējumu un atgriezenisko saiti, ko saņemam ikdienā komunicējot ar mūsu klientiem. Mēs esam pārliecināti, ka savstarpējās diskusijās un atbalstot vienam otru vēl izdosies paveikt ļoti daudz!

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.