Lauksaimnieki aktīvi pieteikušies platību maksājumiem

25. maijs, 2021
Platību maksājumi

Līdz šā gada 24.maijam lauksaimnieki pieteicās platību maksājumiem, aizpildot Vienoto iesniegumu Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā - dienests ir saņēmis 55 144 iesniegumus.

Līdz 15.jūnijam vēl var pieteikties platību maksājumiem ar atbalsta apjoma samazinājumu 1% apmērā par katru nokavēto darba dienu.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, dienests lauksaimniekiem palīdzību sniedz pa tālruni. Dienesta darbinieki tālruņa sarunas laikā klienta vietā aizpilda un iesniedz platību maksājumu iesniegumu mutvārdos. Sarežģītākās situācijās, ko nevar atrisināt pa tālruni, ir iespējams pieteikties uz klātienes vizīti LAD klientu apkalpošanas centros – vizītei ir jāpiesakās iepriekš un jāvienojas ar dienestu par konkrētu tās laiku.

Atgādinām! Līdz šā gada 1.jūnijam norit iesniegumu pieņemšana marķētās dīzeļdegvielas iegādei, kam piemēro samazināto akcīzes nodokļa likmi. Lai saņemtu tiesības iegādāties marķētu dīzeļdegvielu, lauksaimniecības produkcijas ražotājam jāiesniedz iesniegums un jāapliecina, ka viņš veic saimniecisko darbību, kas reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā vai Valsts ieņēmumu dienestā. Plašāka informācija par pieteikšanos lasāma dienesta mājaslapā izvēlnē “Dīzeļdegviela lauksaimniekiem”.

Ja dienesta klientiem ir jautājumi un nepieciešama plašāka informācija par dienesta darbu un sniegtajiem pakalpojumiem, aicinām klientus zvanīt uz LAD apkalpošanas tālruni 67095000. Aktuālā informācija ir atspoguļota arī dienesta mājaslapā www.lad.gov.lv.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.