LAD turpina pieņemt pieteikumus dabasgāzei ar samazināto nodokļa likmi

06. jūlijs, 2021
Valsts atbalsts

Līdz šā gada 15.jūnijam Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) varēja pieteikties iespējai no 2021. gada 1. augustu iegādāties dabasgāzi, kurai piemēro likumā noteikto nodokļa likmi par kurināmo – 0,55 euro par vienu megavatstundu.

Lai sniegtu atbalstu klientiem, Lauku atbalsta dienests arī pēc 15.jūnija turpina pieņemt pieteikumus EPS minētās dabasgāzes iegādei.

Atbalstu piešķir dabas gāzes izmantošanai par kurināmo rūpnieciskās ražošanas un citos ar ražošanu saistītos procesos, lauksaimniecības izejvielu pirmapstrādes tehnoloģisko iekārtu darbināšanai un tehnoloģiski nepieciešamā klimata nodrošināšanai rūpnieciskās ražošanas un lauksaimniecības izejvielu pirmapstrādes telpās, lauksaimniecībā izmantojamās zemes segto platību (siltumnīcu) siltumapgādei.

Plašākā informācija par dabasgāzes iegādi pieejama dienesta mājaslapā izvēlnē “Samazinātās nodokļa likmes piemērošana dabasgāzei, ko izmanto par kurināmo”.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.