LAD stāstīs par atbalsta pasākumu “Inovācijas” Vidzemes inovāciju nedēļā

19. februāris, 2021
Projekti un investīcijas

Vidzemes inovāciju nedēļas laikā šā gada 23.februārī plkst.13.00-14.00 LAD stāstīs par atbalsta pasākumu “Inovācijas”. Informatīvais pasākums platformā “Zoom” tiks organizēts tiem interesentiem, kas apsver iespēju pieteikties minētajam atbalsta pasākumam.

Šī ir iespēja inovācijām Latvijas lauksaimniecībā un mežsaimniecībā. LAD Lauksaimniecības un lauku attīstības departamenta direktora vietnieks Juris Cvetkovs, kurš ir pasākuma eksperts, aicina tiešsaistes informatīvajam pasākuma reģistrēties lauksaimniekus, mežsaimniekus, lauksaimniecības un mežsaimniecības produkcijas pārstrādātājus, zinātniekus, augstskolu ekspertus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, kā arī visus interesentus, kuri vēlas strādāt inovatīvi!

Pasākuma “Inovācijas” mērķis ir veicināt nozīmīgu un uz jaunradi vērstu projektu īstenošanu. Lai radītu un ieviestu šādas inovatīvas idejas, nozīmīga ir mērķtiecīga sadarbība starp partneriem - lauksaimniekiem, mežsaimniekiem, produktu pārstrādātājiem, pētniekiem un citām ieinteresētajām pusēm. Tas ir pamats inovācijām!

Informatīvā pasākuma organizētājs ir Vidzemes plānošanas reģions. Dalībai pasākumā iepriekš ir jāpiesakās.

Uz tikšanos!

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.