LAD saņem E-indeksa balvu

26. oktobris, 2018

LAD Digitālā foruma "Datos balstīta nācija" laikā saņēma E-indeksa balvu kā šā gada labākā valsts pārvaldes iestāde e-indeksa mērījumā.

Lauku atbalsta dienests (LAD), turpinot stabilu kāpumu E-indeksa mērījumā (2015. gada mērījumā – 7. vieta, 2017. gadā – 3. vieta), šogad ieguvis pirmo vietu iestāžu kategorijā. LAD labākie rādītāji uzrādīti klientu apkalpošanas jomā un iestādes iekšējo procesu un starpiestāžu saziņā. Iestādē elektronisko dokumentu īpatsvars ir 71%, turklāt pilnīgi visi platību maksājumu pietiekumi tiek saņemti elektroniski, kā rezultātā 13 reižu samazinājušās dažādas problēmas un kļūdas klientiem. Vairāk nekā 50% no platību maksājumu pieteikumiem arī tiek apstrādāti automātiski, būtiski paātrinot to izskatīšanu un samazinot iestādes resursus. 

LAD ir augstu novērtēts visās kategorijās, piemēram, atzīts kā iestādes iekšējo procesu un starpiestāžu elektroniskās saziņas līderis, dienestam ir augstākais e-indeksa rādītājs klientu apkalpošanas jomā,  ir augsts tīmekļvietnes atbilstības līmenis piekļūstamības prasībām, dienests sniedz proaktīvu informāciju lauksaimniekiem par pieejamajiem atbalsta veidiem u.c. 

Latvijas e-indekss ir e-vides novērtējums valsts pārvaldes institūcijās un pašvaldībās. Tas sniedz priekšstatu, cik aktīvi un savai situācijai atbilstoši iestādes un pašvaldības izmanto mūsdienu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju sniegtos risinājumus, lai veicinātu sniegto pakalpojumu kvalitāti un pieejamību iedzīvotājiem un komersantiem.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.