LAD piedalās sarunu festivālā LAMPA

31. augusts, 2020
Citi pasākumi

No 2. līdz 5. septembrim notiks Sarunu festivāls LAMPA, kurā Valsts kancelejas veidotās programmas ietvaros piedalīsies arī Lauku atbalsta dienests. LAD ceturtdien, 3. septembrī, plkst. 14.00–15.00 būs diskusijas "Spēļu pēcpusdiena jeb omes piedzīvojumi digitālā valstī" dalībnieks. Diskusijas laikā seniore kļūs par dienesta klienti un pieteiksies platību maksājumu saņemšanai Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā. LAD direktora vietnieks Indulis Āboliņš sniegs visu nepieciešamo palīdzību seniorei digitālā rīka testēšanas laikā.

Kuras ģimenes vērtības veido mūsu sabiedrības kodolu? Kā veicināt finanšu pratību ģimenē un valstī? Kā veidot taisnīgu darba vidi? Kā ārkārtējā situācija noteica virzienu mūsu turpmākajai attīstībai – katram atsevišķi un visiem kopā kā vienai valstij? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem  meklēs Valsts kanceleja, caur ģimenes prizmu pārrunājot sabiedrībai un valsts pārvaldei svarīgas tēmas.

Piedalīties diskusijā varēs tiešsaistē: festivalslampa.lv

Pielikumi

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.