LAD piedalās izstādē Rāmavā

29. septembris, 2020
Citi pasākumi

Šā gada 8.-10.oktobrī izstāžu kompleksā “Rāmava” norisināsies izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika 2020”, kas apvienota ar izstādi “Pavasaris 2020”. Izstādē piedalīsies arī Lauku atbalsta dienests.

LAD speciālisti visas izstādes dienas konsultēs klientus par dažādiem jautājumiem informatīvajā stendā. Piektdien, 9. oktobrī, plkst.11.45 semināru un diskusiju sadaļā par LAD aktualitātēm runās Lauku atbalsta dienesta direktors Ģirts Krūmiņš. Tā kā ir ierobežots klātienes apmeklētāju skaits, tad ikvienam interesentam būs iespēja pēc izstādes sev ērtā laikā noskatīties semināru un prezentāciju video gan “Rāmava” mājaslapā, gan sociālajos tīklos.

Izstādes atklāšana notiks 8.oktobrī plkst.11.00, izstādi atklās Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards. Apmeklētājiem izstādes laikā būs iespēja redzēt tehnikas jaunumus, tehnoloģiju inovācijas, kā arī vairāk nekā 30 citus neredzētus dalībniekus. Būs iespēja iegūt jaunas zināšanas ne tikai klātienē, bet šogad arī attālināti varēs piedalīties semināros, diskusijās un prezentācijās. Norisināsies arī dažādas sacensības un demonstrācijas.

Plašāka informācija pieejama izstādes “Rāmava” mājaslapā https://www.aml-ramava.lv .

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.