LAD piedalās izstādē “Pavasaris 2019”

08. aprīlis, 2019
Citi pasākumi

No 11. līdz 13. aprīlim Izstāžu kompleksā Rāmava notiks 27. starptautiskā lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības un komunālās saimniecības izstāde “Pavasaris 2019”.

Izstādi organizē SIA A.M.L. sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministriju un izstādes ģenerālsponsoru banku Citadele. Izstādes atklāšana notiks 11.aprīlī plkst. 11:00.

Izstāde “Pavasaris 2019” Izstāžu kompleksā “Rāmava” durvis vērs no 11. līdz 13.aprīlim, un trīs dienu garumā, no ceturtdienas līdz sestdienai, Rāmavā pulcēsies vairāki tūkstoši profesionāļu un interesentu.

Lauku atbalsta dienests aicina visu dienu garumā interesentus apmeklēt dienesta informatīvo stendu un noskaidrot atbildes uz svarīgajiem jautājumiem. Savukārt ceturtdien, 11.aprīlī, plkst.14.00 dienesta direktore Anna Vītola-Helviga piedalīsies diskusijā “Mazo saimniecību izaugsmes iespējas”. 12.aprīlī plkst.11.45 dienesta direktores vietnieks sniegs prezentāciju par LAD darba aktualitātēm.

Izstādē piedalīsies vairāk nekā 330 dalībnieku, tostarp savu piedāvājumu un jaunumus prezentēs gan ilggadēji, gan vēl pirms tam izstādē nesatikti dalībnieki.  Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt ne tikai tehniku un materiālus, bet arī konsultēties ar ekspertiem par sev vispiemērotākajiem piedāvājumiem, un būs, no kā izvēlēties – traktortehnika, zemes apstrādes agregāti, graudu pirmapstrādes iekārtas, kā arī lopbarība un aprīkojums lopkopībai. Speciālisti varēs novērtēt arī industriālo tehniku – ekskavatorus, teleskopiskos iekrāvējus, pļāvējus, kā arī citas iekārtas komunālajiem darbiem un saimniecību modernizēšanai.

Izstādes ietvaros notiek plaša izglītojošā programma pieredzes apmaiņai, ietverot bioloģisko lauksaimniecību (ceturtdienā), aktualitātes lauksaimniekiem (piektdienā), lopkopības tehnoloģijas un tendences (piektdienā un sestdienā), kā arī dārzeņu audzēšanu un dārzkopību (sestdienā). Izglītojošā programma tiek rīkota sadarbībā ar Zemkopības ministriju, Lauku atbalsta dienestu, AS “Latvijas mediji” portālu “laukos.lv”, Zemnieku saeimu, Latvijas Lauksaimniecības Universitāti un citu organizāciju pārstāvjiem.

Pavasarī daudzi darbi jāpaveic arī dārzā, tāpēc apmeklētāji izstādē “Pavasaris 2019” varēs noskatīt un iegādāties instrumentus, dārza tehniku, augļu kociņus, košumkrūmus un pārējo skaistam un koptam dārzam nepieciešamo.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.