LAD kartē publicē informāciju par nekoptām LIZ platībām

23. septembris, 2019
Platību maksājumi

Lauku atbalsta dienests ir uzsācis ikgadējo lauksaimniecībā izmantojamās zemes (LIZ) apsekošanu un sākotnējo rezultātu publicēšanu LAD kartē (https://karte.lad.gov.lv). Kartē tiek attēlotas tikai tās zemes vienības, kurās pēc LAD rīcībā esošās informācijas LIZ platība nav sakopta nepieciešamajā apmērā (jābūt apsaimniekotiem vismaz 70% no LIZ).

Gadījumā, ja īpašnieks uzskata, ka konkrētā LIZ platība ir sakopta, lūdzam informēt par to dienestu, lai varētu pārvērtēt publicēto informāciju.

Svarīgi ņemt vērā, ka informācija kartē tiek atjaunota reizi diennaktī, tāpēc dienests aicina sekot aktuālajai informācijai.

Dati par visiem nekoptajiem īpašumiem tiks nosūtīti pašvaldībām līdz šā gada 20.novembrim nekustamā īpašuma nodokļa papildlikmes piemērošanai.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.