Kontroles investīciju pasākumos notiek arī attālināti

13. novembris, 2020
Projekti un investīcijas

Vai kontrole, kurā tiek pārbaudīts, kā saimnieks īstenojis projektu, veicis nepieciešamās iegādes, būvniecības darbus un citas aktivitātes, var notikt arī attālināti? Lauku atbalsta dienests ir uzsācis jaunu pieeju kontroļu veikšanā investīciju pasākumos – tās notiek arī attālināti, izmantojot tiešsaistes saziņas platformu ZOOM.

Kontrolēm attālināti ir vairāki ieguvumi. Šobrīd galvenais no tiem – laikā, kad izplatās Covid-19, nenotiek klātienes vizītes. Šādas kontroles ļauj taupīt arī laika resursus, ātri un kvalitatīvi ļaujot pārbaudīt īstenotā projekta rezultātus.

Lai varētu notikt attālināta kontrole, klientam ir nepieciešama viedierīce un internets, lai varētu pieslēgties ZOOM platformai un, izmantojot video un audio iespējas, parādīt un pastāstīt par paveikto. Pēc kontroles tiešsaistē, dienests var lūgt atsūtīt arī fotoattēlus ar ģeolokācijas datiem, lai vēlreiz pārliecinātos par sniegtās informācijas precizitāti.

Klienti, kuri jau ir piedalījušies attālinātajās kontrolēs, tās vērtē pozitīvi, tāpēc arī turpmāk dienests izmantos šo pieeju.

Noskaties video, kā tiek veiktas kontroles attālināti.

Kā lietot platformu ZOOM, lai piedalītos attālinātā kontrolē, lasi infografikā.

Kā veikt fotomateriālu sagatavošanu ar ģeolokācijas datiem un nosūtīt tos dienestam, lasi infografikā.

Pielikumi

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.