Kā sagatavot fotoattēlus ar ģeolokācijas datiem

02. februāris, 2021

Laikā, kad ir ierobežota klātienes tikšanās iespēja, Lauku atbalsta dienests (LAD) izmanto tehnoloģiju piedāvātās iespējas. Nereti daudzi klientu jautājumi par platībām, to kopšanu un apsaimniekošanu tiek noskaidroti pēc fotoattlēlos fiksētās informācijas. Līdz ar to, ir būtiski uzņemtajiem attēliem pievienot ģeolokācijas norādi.

Lai izveidotu fotoattēlus ar ģeolokācijas datiem, katram lietotājam savā viedierīcē ir jāparedz šāda iespēja un tā ir jāiestata. Dažādām viedierīcēm var atšķirties vizuālais izvēļņu izkārtojums.

Ģeolokācijas datu norādīšana (iestatīšana):

1. Viedierīcē jāatrod izvēlne Iestatījumi (Settings)  > Konfidencialitāte (Privacy) >  Atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumi (Location Services).

2. Jāieslēdz (On) iestatījumi Location Services.

3. Atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumu sadaļā ir Kameras (Camera) lietotne, tur jāizvēlas iestatījumi, kas ļauj izmantot ģeolokācijas datus laikā, kad uzņemat fotoattēlus (While Using the App).

Capture(8).jpg LAD mājas lapā ir pieejama pamācība, kā dienesta mobilajā lietotnē sagatavot fotoattēlus ar ģeolokācijas norādi: https://www.lad.gov.lv/files/fotoattelu_pievienosana_lad_app.pdf

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.