Kā dienests veic dažādas kontroles?

09. jūnijs, 2020
Citi pasākumi

Dienestam ikdienas darbā, administrējot dažādus atbalsta pasākumus, ir nepieciešams veikt kontroles un pārbaudes klātienē dabā. Ja kontroles tiek veiktas klātienē, tiek ievēroti visi drošības pasākumi, lai ierobežotu Covd-19 izplatību.

Kontroles visbiežāk notiek bez dienesta klientu klātbūtnes, pirms tam informējot klientus par kontroles norisi. Klientiem netiek doti parakstīšanai dokumenti ne papīrā, ne elektroniski planšetēs, izsniegtas izdrukātas kartes vai citi priekšmeti. Dienesta darbinieki gan pirms kontroles, gan pēc tās lieto dezinfekcijas līdzekļus. Ja tomēr klients piedalās kontrolē klātienē, tad tiek ievērota divu metru distance.

Daudzos gadījumos kontrolēm nepieciešamo informāciju dienesta darbinieki iegūst, izmantojot pieejamos tālizpētes materiālus, piemēram satelīta attēlus, informāciju dažādās datu bāzēs, klientu iesūtītos materiālus u.c. Tas ļauj neveikt klātienes vizītes.

Ir gadījumi, kuros dienests aicina klientus veikt paškontroli un nosūtīt dienestam fotogrāfijas, kas apliecina paveikto darbu vai parāda sakoptās platības.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.