Jūlijā iespēja pieteikties atbalstam ražotāju grupu un organizāciju izveidei

08. jūnijs, 2022
Projekti un investīcijas

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka no 2022. gada 4. jūlija līdz 1. augustam norisināsies projektu pieņemšana pasākumā "Ražotāju grupu un organizāciju izveide".

Uz atbalstu var pretendēt tās kooperatīvās sabiedrības un kooperatīvo sabiedrību apvienības, kas atbilstības statusu pirmo reizi ieguvušas pēc 2019. gada 1. janvāra.

Projekta iesnieguma veidlapa ir atrodama dienesta mājaslapas sadaļā Atbalsta veidi/Projekti un investīcijas/Atbalsta pasākumi. Pieteikumus var iesniegt LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmā vai parakstītus ar drošu elektronisko parakstu, kā arī LAD Centrālās struktūrvienības Klientu apkalpošanas centrā un reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs. Tālrunis uzziņām: 67095000.

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lauku attīstības programmas ietvaros.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.