Ja vajag palīdzību, piesakoties platību maksājumiem, LAD aicina zvanīt pa tālruni 67095000

11. maijs, 2020
Platību maksājumi

Kopš 8.aprīļa aktīvi norit pieteikšanās platību maksājumiem. Lauku atbalsta dienests ir gandarīts par dienesta klientu aktivitāti un sapratni, iesniedzot pieteikumus ārkārtas situācijas laikā.

Gadījumos, ja lauksaimnieks pats nevar elektroniski aizpildīt Vienoto iesniegumu, kā arī Lauku atbalsta dienesta speciālisti nav zvanījuši, lai palīdzētu aizpildīt vienoto iesniegumu mutvārdos, aicinām lauksaimniekus zvanīt dienestam uz tālruni 67095000, lai vienotos, kā saņemt nepieciešamo palīdzību.

Aprīlī un maija sākumā dienesta darbinieki sazinājās ar lauksaimniekiem, kuriem bija nepieciešama palīdzība aizpildīt Vienoto iesniegumu iepriekšējā gadā, un tālruņa sarunas laikā klienta vietā aizpildīja to. Vienotais iesniegums pa tālruni tiek aizpildīts, pamatojoties uz 2019.gada atbalsta iesnieguma datiem un klienta pa tālruni sniegto informāciju par izmaiņām tajos.

Tikai sarežģītos gadījumos, klientiem atbalsts tiek sniegts klātienē, ievērojot ļoti stingras drošības prasības.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.